Sprzedaż gotowych spółek
project name

Sprzedaż gotowych spółek

description

W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość zakupu gotowych spółek z o.o. oraz spółek komandytowo- akcyjnych ze spółką z o.o. Jako jedynym komplementariuszem. Gotowa spółka to nieposiadający żadnej historii, czysty podmiot gospodarczy, odznaczający się wszystkimi niezbędnymi właściwościami formalnymi, umożliwiający natychmiastowe rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Jest to podmiot działający na podstawie prawidłowo sporządzonej umowy/statutu spółki, który dysponuje numerami KRS, NIP, REGON, VAT/VAT-UE. Każda gotowa spółka nie posiada jakichkolwiek zobowiązań wobec wierzycieli.

Sprzedaż gotowych spółek – ceny:

  • spółka z o.o. – 4.800 PLN netto (Cena obejmuje zgłoszenie zmiany udziałowców i członków zarządu w sądzie, opłacony adres wirtualnego biura przez okres roku, rejestracje VAT i opłaty urzędowe. Cena nie obejmuje kapitału zakładowego w wysokości 5.000 PLN)
  • spółka komandytowo-akcyjna ze spółką z o.o. jako komplementariuszem – 12.000 PLN netto (Cena obejmuje zgłoszenie zmiany udziałowców (sp z o.o.), akcjonariuszy (SKA) i członków zarządu (sp. z o.o) w sądzie, opłacony adres wirtualnego biura dla spółki z o.o. i spółki komandytowo-akcyjnej przez okres roku, rejestracje VAT i opłaty urzędowe. Cena nie obejmuje kapitału zakładowego SKA w wysokości 50.000 PLN i kapitału zakładowego spółki z o.o. w wysokości 5.000 PLN)